kaminokupa - Tape Care Cup - október 23.

Bajnokságok kaminokupa Tape Care Cup - október 23.

A csoport

M Gy D V R K P
1.
Erzsébet
4 4 0 0 18 2 12
2.
SOTE Futsal
4 2 1 1 7 3 7
3.
AS Kóma
4 1 2 1 5 5 5
4.
IPA Budapest
4 1 1 2 7 5 4
5.
Bikás Park
4 0 0 4 2 24 0

Mérkőzések

B csoport

M Gy D V R K P
1.
Internacionálé
4 4 0 0 15 3 12
2.
Hejj-Hejj-Udvarhely
4 3 0 1 12 4 9
3.
Pink Panthers
4 2 0 2 11 7 6
4.
FHSZ
4 1 0 3 8 12 3
5.
Szentmihályi Tivornya
4 0 0 4 0 20 0

Mérkőzések

C csoport

M Gy D V R K P
1.
Complexpress Logisztikai Kft.
4 3 0 1 6 6 9
2.
Tutovka
4 2 1 1 7 3 7
3.
Liferay
4 2 0 2 4 3 6
4.
Ismokeking
4 1 2 1 4 4 5
5.
Hajrá FC
4 0 1 3 1 6 1

Mérkőzések

D csoport

M Gy D V R K P
1.
Street Kids
4 4 0 0 20 1 12
2.
Déli FC 1988
4 3 0 1 19 2 9
3.
BrókerArcok
4 2 0 2 7 17 6
4.
Árpádföld SE
4 0 1 3 3 11 1
5.
Arany Ászok
4 0 1 3 1 19 1

Mérkőzések

E csoport

M Gy D V R K P
1.
Futottak Még (Tárnok)
3 2 1 0 10 2 7
2.
Durranda
3 1 1 1 4 6 4
3.
Alibi (Oroszlány)
3 0 3 0 5 5 3
4.
D-Team
3 0 1 2 2 8 1

Mérkőzések

F csoport

M Gy D V R K P
1.
Gépállat
3 2 1 0 13 1 7
2.
Barber Shop Budapest
3 1 2 0 3 2 5
3.
T.R.S.
3 1 0 2 4 8 3
4.
Fészekrablók
3 0 1 2 1 10 1

Mérkőzések

G csoport

M Gy D V R K P
1.
50 Minutes FC
3 3 0 0 13 2 9
2.
Ibiden
4 2 0 2 7 7 6
3.
Zavaralabda F.C.
3 1 0 2 3 12 3
4.
Speed Fire
2 0 0 2 0 2 0

Mérkőzések

H csoport

M Gy D V R K P
1.
Drink Team
3 2 1 0 6 4 7
2.
Mé-Szi Frucht Kft.
3 2 0 1 7 4 6
3.
Fotelsztárok
3 1 1 1 4 3 4
4.
Bőrözők
3 0 0 3 1 7 0

Mérkőzések

J csoport

M Gy D V R K P
1.
Bajót
3 3 0 0 10 1 9
2.
Foci Suli
3 1 1 1 5 6 4
3.
Link Team
3 1 0 2 6 7 3
4.
Kispályások
3 0 1 2 5 12 1

Mérkőzések

K csoport

M Gy D V R K P
1.
No mi van?
3 3 0 0 5 2 9
2.
Just 4 Fun
3 1 1 1 3 3 4
3.
Lovehunter FC
3 1 1 1 2 2 4
4.
Pizza King
3 0 0 3 3 6 0

Mérkőzések

L csoport

M Gy D V R K P
1.
PKI
3 2 1 0 18 0 7
2.
Árpád FC
3 2 1 0 15 1 7
3.
Robbanó LA
3 1 0 2 5 12 3
4.
Paprikás Paripák
3 0 0 3 2 27 0

Mérkőzések

M csoport

M Gy D V R K P
1.
Ovibanazvoltajelem
3 3 0 0 15 1 9
2.
Woodman Casting
3 2 0 1 11 6 6
3.
Nokedlik
3 1 0 2 7 11 3
4.
National Iron Team
3 0 0 3 0 15 0

Mérkőzések

N csoport

M Gy D V R K P
1.
Mates Team
3 3 0 0 11 3 9
2.
TPS Csiga
3 2 0 1 7 7 6
3.
Senátor
3 1 0 2 5 7 3
4.
Toto
3 0 0 3 3 9 0

Mérkőzések

O csoport

M Gy D V R K P
1.
Óbudaiak
3 2 0 1 6 6 6
2.
1. FC Skorpió
3 1 0 2 4 8 3
3.
Club Pobeda
3 0 0 3 4 11 0

Mérkőzések

P csoport

M Gy D V R K P
1.
ECECE-1988 Déli FC
3 3 0 0 15 1 9
2.
Téba Beton
3 2 0 1 4 3 6
3.
Mader
3 1 0 2 2 7 3
4.
Gedia
3 0 0 3 2 12 0

Mérkőzések

16 közé

Mérkőzések

8 közé

Mérkőzések

Negyeddöntő

Mérkőzések

Elődöntő

Mérkőzések

Bronzmeccs

Mérkőzések

Döntő

Mérkőzések

Ugrás az oldal tetejére