kaminokupa - Piroska BALATON TOUR - Siófok

Bajnokságok kaminokupa Piroska BALATON TOUR - Siófok

A csoport

M Gy D V R K P
1.
Haverok
3 2 1 0 6 4 7
2.
Kohárik
3 2 0 1 5 3 6
3.
Tóváros
3 1 1 1 5 6 4
4.
IPA Budapest
3 0 0 3 2 5 0

Mérkőzések

B csoport

M Gy D V R K P
1.
A Matek
3 2 1 0 14 4 7
2.
Vizafogó
3 2 1 0 11 2 7
3.
Sügerek
3 1 0 2 3 5 3
4.
Eisberg
3 0 0 3 2 19 0

Mérkőzések

C csoport

M Gy D V R K P
1.
Tornádó
3 3 0 0 9 3 9
2.
Skorpió Utd
3 2 0 1 3 2 6
3.
Ultimate Team
3 1 0 2 4 4 3
4.
AC Hullám
3 0 0 3 1 8 0

Mérkőzések

D csoport

M Gy D V R K P
1.
Klinikák Gyógyszertár
3 3 0 0 6 2 9
2.
Csopak SC
3 1 1 1 3 3 4
3.
Ismokeking
3 1 1 1 4 5 4
4.
Pörgőrúgás
3 0 0 3 3 6 0

Mérkőzések

E csoport

M Gy D V R K P
1.
CS-Sprint
3 2 1 0 15 3 7
2.
Asterix
3 2 1 0 13 2 7
3.
DLC-Százhalombatta
3 1 0 2 4 10 3
4.
Full-Tax
3 0 0 3 0 17 0

Mérkőzések

F csoport

M Gy D V R K P
1.
FC Napajiri
3 3 0 0 13 5 9
2.
itt is 6 ott is 6
3 1 1 1 7 7 4
3.
Drink Bt.
3 1 0 2 7 8 3
4.
Gépállat
3 0 1 2 3 10 1

Mérkőzések

G csoport

M Gy D V R K P
1.
Árpádföld SE
3 2 1 0 3 0 7
2.
Bogyiszloi aznaposak
3 1 2 0 6 1 5
3.
Dream Team
3 1 1 1 5 3 4
4.
Újpalota
3 0 0 3 0 10 0

Mérkőzések

H csoport

M Gy D V R K P
1.
Kifli
3 3 0 0 9 1 9
2.
TPS Csiga
3 1 1 1 8 4 4
3.
Extázis
3 1 1 1 7 4 4
4.
FC Altató
3 0 0 3 0 15 0

Mérkőzések

I csoport

M Gy D V R K P
1.
Barca Classics
3 2 1 0 6 3 7
2.
#maxegysör
3 1 1 1 7 4 4
3.
SZP-ASZTALOS SE
3 0 3 0 5 5 3
4.
FHSZ
3 0 1 2 2 8 1

Mérkőzések

J csoport

M Gy D V R K P
1.
Dunabiztos Micro
3 3 0 0 8 0 9
2.
Sosi Team
3 2 0 1 3 4 6
3.
Brazil
3 1 0 2 3 4 3
4.
Bokafamiliors
3 0 0 3 1 7 0

Mérkőzések

K csoport

M Gy D V R K P
1.
Mezőhegyes
3 3 0 0 15 0 9
2.
50 Minutes FC
3 2 0 1 9 2 6
3.
Kispest
3 1 0 2 6 13 3
4.
NO (Budapest)
3 0 0 3 0 15 0

Mérkőzések

L csoport

M Gy D V R K P
1.
Masterplast
3 2 1 0 10 0 7
2.
Szigetszentmiklós BE4PRO
3 2 1 0 6 0 7
3.
Zsoldos FC
3 1 0 2 5 6 3
4.
Darius
3 0 0 3 0 15 0

Mérkőzések

M csoport

M Gy D V R K P
1.
Nagyszőlős
3 2 1 0 6 4 7
2.
Mates-Kartal Team
3 2 0 1 7 2 6
3.
Mdesign - A személyre szóló ajándék
3 1 0 2 5 5 3
4.
Dark Horse
3 0 1 2 3 10 1

Mérkőzések

N csoport

M Gy D V R K P
1.
Szigetszentmiklós 4IG
3 2 1 0 8 3 7
2.
Cannabis Energy Drink
3 1 2 0 4 1 5
3.
TABA
3 1 0 2 4 6 3
4.
Build&Job Kft
3 0 1 2 3 9 1

Mérkőzések

16 közé

Mérkőzések

Nyolc közé

Mérkőzések

Negyeddöntők

Mérkőzések

Elődöntők

Mérkőzések

Bronzmeccs

Mérkőzések

Döntő

Mérkőzések

Ugrás az oldal tetejére