kaminokupa - Piroska BALATON TOUR - Balatonfüred

Bajnokságok kaminokupa Piroska BALATON TOUR - Balatonfüred

A csoport

M Gy D V R K P
1.
CS-Sprint
3 3 0 0 11 0 9
2.
Veszprémi Vének
3 2 0 1 4 3 6
3.
Pocca Pince
3 1 0 2 8 5 3
4.
KFC GO
3 0 0 3 0 15 0

Mérkőzések

B csoport

M Gy D V R K P
1.
Lovehunter FC
3 3 0 0 10 1 9
2.
Zamat kisvendéglő
3 1 1 1 4 7 4
3.
Mecset FC
3 0 2 1 2 4 2
4.
Kifli
3 0 1 2 4 8 1

Mérkőzések

C csoport

M Gy D V R K P
1.
Lovehunter Junior
3 2 0 1 10 5 6
2.
Berhida
3 2 0 1 12 7 6
3.
Colombus Crew
3 1 1 1 5 8 4
4.
Wellness hétvége
3 0 1 2 3 10 1

Mérkőzések

D csoport

M Gy D V R K P
1.
Klinikák Gyógyszertár
3 2 1 0 10 0 7
2.
Ex-Alsóörs
3 2 1 0 4 2 7
3.
Tétény
3 1 0 2 8 8 3
4.
Galaktikusok
3 0 0 3 1 13 0

Mérkőzések

E csoport

M Gy D V R K P
1.
Dark Horse
3 1 2 0 4 1 5
2.
Tókerti Betyárok
3 1 2 0 2 0 5
3.
Buda
3 0 3 0 1 1 3
4.
Futottak Még (Tárnok)
3 0 1 2 0 5 1

Mérkőzések

F csoport

M Gy D V R K P
1.
Gyula-Tel Kft.
3 3 0 0 5 1 9
2.
Fapuma FC (Kadarkút, S.J.)
3 2 0 1 10 6 6
3.
Animals
3 0 1 2 3 6 1
4.
Baunorm-Firgek
3 0 1 2 3 8 1

Mérkőzések

G csoport

M Gy D V R K P
1.
Sosi Team
3 1 2 0 5 3 5
2.
Soproni Sördögök
3 1 1 1 5 6 4
3.
Légszomj AFC
3 0 3 0 3 3 3
4.
Ramirent
3 0 2 1 2 3 2

Mérkőzések

H csoport

M Gy D V R K P
1.
Sárépszer Kft.
3 3 0 0 10 0 9
2.
Time Gate Cafe
3 1 1 1 3 3 4
3.
Paksi Halászlé
3 1 1 1 2 3 4
4.
E-Sense
3 0 0 3 0 9 0

Mérkőzések

I csoport

M Gy D V R K P
1.
Fiskális-Büchl FC
3 2 1 0 8 4 7
2.
Műhely Étterem
3 2 1 0 6 4 7
3.
Lufthansa
3 1 0 2 4 3 3
4.
Kispest
3 0 0 3 3 10 0

Mérkőzések

J csoport

M Gy D V R K P
1.
Szigetszentmiklós 4IG
3 3 0 0 16 2 9
2.
Extázis
3 2 0 1 12 7 6
3.
Túrós SE
3 1 0 2 5 8 3
4.
Cserók
3 0 0 3 1 17 0

Mérkőzések

K csoport

M Gy D V R K P
1.
Bénakacsák
3 2 1 0 7 1 7
2.
Gépállat
3 1 1 1 2 2 4
3.
Mader 60 Hurricanes
3 1 0 2 7 10 3
4.
Korona FC
3 0 2 1 5 8 2

Mérkőzések

L csoport

M Gy D V R K P
1.
Anonimus
3 2 1 0 10 4 7
2.
Sopron Youngs
3 2 0 1 6 2 6
3.
Árpádföld SE
3 1 0 2 3 10 3
4.
Joker Pizzéria
3 0 1 2 4 7 1

Mérkőzések

M csoport

M Gy D V R K P
1.
Masterplast
3 3 0 0 14 1 9
2.
Felsőpetény
3 2 0 1 8 3 6
3.
Puzdra FC
3 1 0 2 3 8 3
4.
Pofára SL
3 0 0 3 2 15 0

Mérkőzések

N csoport

M Gy D V R K P
1.
Pájájé
3 2 1 0 6 1 7
2.
Odin fiai
3 2 0 1 7 4 6
3.
Pázmány Yellow Sox
3 1 1 1 4 1 4
4.
Spartacus
3 0 0 3 1 12 0

Mérkőzések

O csoport

M Gy D V R K P
1.
Mates-Kartal Team
3 2 1 0 8 0 7
2.
Klikk
3 1 1 1 4 5 4
3.
FC Altató
3 1 1 1 5 9 4
4.
Beer-kák
3 0 1 2 4 7 1

Mérkőzések

P csoport

M Gy D V R K P
1.
Szunnyadó Erő
3 2 1 0 8 1 7
2.
Kinder Maffia
3 2 1 0 6 1 7
3.
Gazdagok és Szépek
3 1 0 2 2 5 3
4.
IPA Budapest
3 0 0 3 0 9 0

Mérkőzések

16 közé

Mérkőzések

Nyolcaddöntők

Mérkőzések

Negyeddöntők

Mérkőzések

Elődöntők

Mérkőzések

Bronzmeccs

Mérkőzések

Döntő

Mérkőzések

Ugrás az oldal tetejére