A pálya címe: Sportovní 580/2b, 602 00 Brno-Královo Pole-Ponava

EMF EURO 2017 - BRNO, Csehország - 2017. június 9-17.
2017. június 9. 19:00-20:30 Megnyitó ünnepség
IdőpontMeccsKörSzakaszCsoport

Meccs

21:3011CsoportACsehország0v1Magyarország


2017. június 10. Szombat - Csoportmeccsek
IdőpontMeccsKörSzakaszCsoport

Meccs

12:0021CsoportFSzlovénia2v1Belgium
13:0031CsoportDKazahsztán3v0Portugália
14:0041CsoportEBosznia4v0Olaszország
15:0051CsoportBLengyelország2v0Ukrajna
16:0061CsoportEMontenegró1v1Szerbia
17:0071CsoportDRománia4v1Görögország
18:0081CsoportBNémetország3v4Bulgária
19:0091CsoportCSpanyolország0v5Szlovákia
20:00101CsoportALettország0v4Izrael
21:00111CsoportCOroszország0v1Törökország
22:00121CsoportFHorvátország1v2Franciaország


2017. június 11. Vasárnap - Csoportmeccsek
IdőpontMeccsKörSzakaszCsoport

Meccs

14:00132CsoportBLengyelország1v1Bulgária
15:00142CsoportCSpanyolország3v2Törökország
16:00152CsoportAMagyarország6v0Izrael
17:00162CsoportCOroszország2v1Szlovákia
18:00172CsoportBNémetország1v2Ukrajna
19:00182CsoportDKazahsztán1v1Görögország
20:00192CsoportDRománia0v0Portugália
21:45202CsoportACsehország6v0Lettország


2017. június 12. Hétfő - Csoportmeccsek
IdőpontMeccsKörSzakaszCsoport

Meccs

16:00212CsoportEMontenegró3v1Olaszország
17:00222CsoportFSzlovénia2v1Franciaország
18:00232CsoportEBosznia2v0Szerbia
19:00242CsoportFHorvátország11v0Belgium
20:00253CsoportAMagyarország2v1Lettország
21:00263CsoportBNémetország1v0Lengyelország
22:00273CsoportBBulgária2v1Ukrajna


2017. június 13. Kedd - Csoportmeccsek
IdőpontMeccsKörSzakaszCsoport

Meccs

14:00283CsoportFFranciaország11v0Belgium
15:00293CsoportCOroszország3v0Spanyolország
16:00303CsoportFHorvátország0v1Szlovénia
17:00313CsoportEMontenegró3v3Bosznia
18:00323CsoportDRománia3v2Kazahsztán
19:00333CsoportCSzlovákia22v2Törökország
20:15343CsoportACsehország7v0Izrael
21:15353CsoportESzerbia3v1Olaszország
22:15363CsoportDGörögországD3vD4Portugália


2017. június 14. Szerda - Nyolcaddöntők
IdőpontMeccsKörSzakasz


Meccs

14:00374 1/8Meccs 1A Csoport GyőzteseMagyarország1-0TörökországLegjobb 3.
B,C,D,E,F
15:15384 1/8Meccs 2B Csoport
2.
Lengyelország2-1MontenegroE Csoport
2.
16:30394 1/8Meccs 3F Csoport GyőzteseSzlovénia2-2
(3-2)
GörögországLegjobb 3.
A,B,C,D,E
17:45404 1/8Meccs 4C Csoport GyőzteseOroszország1-1
(3-2)
KazahsztánD csoport
2.
19:00414 1/8Meccs 5D Csoport GyőzteseRomania4-1SzerbiaLegjobb 3.
A,B,C,E,F
20:15424 1/8Meccs 8 B csoport győzteseBulgária0-1CsehországA Csoport
2.
21:15434 1/8Meccs 7E Csoport GyőzteseBosznia1-0HorvátországLegjobb 3.
A,B,C,D,F
22:30444 1/8Meccs 6

C csoport
2.

Szlovákia1-2FranciaországF csoport
2.


2017. június 15. Csütörtök - Negyeddöntők
Időpont
KörSzakasz


Meccs

17:30455 1/4QF1Meccs 1 GyőzteseMagyarország1-1
(3-2)
LengyelországMeccs 2
Győztese
18:45465 1/4QF4Meccs 7 GyőzteseBosznia0-4CsehországMeccs 8
Győztese
20:00475 1/4QF3Meccs 5 GyőzteseRománia 1-0FranciaországMeccs 6
Győztese
21:15485 1/4QF2Meccs 7 GyőzteseSzlovénia0-1OroszországMeccs 8
Győztese


2017. június 16. Péntek - Elődöntők
Időpont
KörSzakasz


Meccs

19:30496ElődöntőSF1QF1
Győztese
Magyarország0-3OroszországQF2
Győztese
21:00506ElődöntőSF2QF3
Győztese
Románia3-4CsehországQF4
Győztese


2017. június 17. Szombat - Bronzmérkőzés és Döntő
Időpont
KörSzakasz


Meccs

18:00517Bronz
SF1
Vesztese
Magyarország0-0
(3-2)
RomániaSF2
Vesztese










20:00527Döntő
SF1
Győztese
Oroszország1-1
​(3-2)
CsehországSF2
Győztese
Ugrás az oldal tetejére