kaminokupa - Piroska BALATON TOUR - Balatonszárszó

Bajnokságok kaminokupa Piroska BALATON TOUR - Balatonszárszó

A csoport

M Gy D V R K P
1.
Kohárik
4 3 1 0 12 0 10
2.
IPA Budapest
4 2 1 1 8 1 7
3.
Hamutiprók
4 2 1 1 5 6 7
4.
Köböl
4 1 1 2 5 10 4
5.
Xmens
4 0 0 4 3 16 0

Mérkőzések

B csoport

M Gy D V R K P
1.
Meglepetés
4 3 1 0 16 2 10
2.
Sosi Team
4 2 2 0 3 0 8
3.
Middlesberug
4 2 1 1 5 8 7
4.
Fegyencvárosi TC
4 0 1 3 2 8 1
5.
Burkolatjel Kft.
4 0 1 3 3 11 1

Mérkőzések

C csoport

M Gy D V R K P
1.
Black Ram
4 3 1 0 6 3 10
2.
Brazil
4 3 0 1 5 1 9
3.
szertarsport.hu
4 1 1 2 4 4 4
4.
Chivas Regal
4 1 0 3 6 8 3
5.
Ultimate Team
4 1 0 3 3 8 3

Mérkőzések

D csoport

M Gy D V R K P
1.
TPS Csiga
4 3 0 1 16 10 9
2.
Klinikák Gyógyszertár
4 3 0 1 8 5 9
3.
Nincs egy tüdő négy nélkül
4 2 0 2 9 9 6
4.
Kifli
4 2 0 2 6 6 6
5.
Kisvasút FC
4 0 0 4 8 17 0

Mérkőzések

E csoport

M Gy D V R K P
1.
Kisbojtár
3 2 1 0 4 1 7
2.
realteamkupa.hu
3 1 2 0 2 1 5
3.
Ron Jeremy Casting Crew
3 1 0 2 3 5 3
4.
Futottak Még (Tárnok)
3 0 1 2 0 2 1

Mérkőzések

F csoport

M Gy D V R K P
1.
Dark Horse
3 3 0 0 8 1 9
2.
Kutyaütők
3 2 0 1 5 3 6
3.
Kóka KSK
3 1 0 2 3 4 3
4.
Laguna Söröző
3 0 0 3 0 8 0

Mérkőzések

G csoport

M Gy D V R K P
1.
Gazdagok és Szépek
3 2 1 0 12 1 7
2.
Sporting Libacomb
3 2 1 0 2 0 7
3.
Csór Truck Trailer
3 1 0 2 1 5 3
4.
Cinkota FC
3 0 0 3 1 10 0

Mérkőzések

H csoport

M Gy D V R K P
1.
Árpád FC
3 2 1 0 4 0 7
2.
Fortuna
3 1 2 0 4 2 5
3.
Colonia
3 1 1 1 5 2 4
4.
No mi van?
3 0 0 3 1 10 0

Mérkőzések

I csoport

M Gy D V R K P
1.
National Iron Team
3 3 0 0 11 1 9
2.
Földvári Vitézek
3 2 0 1 9 3 6
3.
Zavaralabda F.C.
3 1 0 2 4 9 3
4.
Halászgatyások
3 0 0 3 2 13 0

Mérkőzések

J csoport

M Gy D V R K P
1.
Mates Team
3 3 0 0 12 0 9
2.
Dinamit
3 2 0 1 12 4 6
3.
Gladiátorok
3 1 0 2 7 11 3
4.
Ottománok
3 0 0 3 0 16 0

Mérkőzések

K csoport

M Gy D V R K P
1.
ECECE
3 3 0 0 11 1 9
2.
SV Bittegerne
3 2 0 1 9 4 6
3.
Károlyok
3 1 0 2 4 9 3
4.
Angyalföld
3 0 0 3 4 14 0

Mérkőzések

L csoport

M Gy D V R K P
1.
Árpád FC IFI
3 1 2 0 5 2 5
2.
Mé-Szi Frucht Kft.
3 1 2 0 5 3 5
3.
Sörpatika Spáten
3 0 3 0 3 3 3
4.
Spílerek
3 0 1 2 2 7 1

Mérkőzések

16 közé

Mérkőzések

Nyolcad döntők

Mérkőzések

Negyeddöntők

Mérkőzések

Elődöntő

Mérkőzések

Döntő

Mérkőzések

Ugrás az oldal tetejére